FELPS PROFESSIONAL

توضیحات

بوتاکس فلپس کیابو (QUIABO) کاسه‌ای 1 کیلویی با ترکیب اسید آمینه ضد حساسیت بوده که درخشندگی و صافی مو را برای مدت طولانی به ارمغان می‌آورد. این محصول برای موهای با فر بسیار شدید توصیه می‌شود.

این بوتاکس با فرمول اسید آمینه جدید خود که روغن بامیه، ماکادمیا و روغن آرگان را در خود جای‌داده برای درمان وزی مو و درمان و درخشندگی آن بهترین اثر را خواهد داشت. این ترکیب برای موهای ضخیم و فرهای الاستیکی همچنین موهای سالم طبیعی مناسب بوده و ماندگاری 4 الی ۶ماهه را دارد. در ادامه بیشتر راجب ویژگی‌های بوتاکس فلپس کیابو (QUIABO) کاسه‌ای 1 کیلویی صحبت خواهیم کرد.

ویژگی‌های بوتاکس فلپس کیابو (QUIABO) کاسه‌ای 1 کیلویی

این ماسک برای موهای آفریقایی با حجم زیاد بسیار مفید بوده و باعث کاهش آن در سایز حرفه‌ای می‌شود. به‌خاطر وجود ترکیبات بسیار مغذی در کنار فرمول انحصاری فلپس حرفه‌ای رطوبت ازدست‌رفته مو را که در اثر مواد شیمیایی و عواملی محیطی ایجاد شده را با آبرسانی کوتیکول مو دوباره بازسازی می‌کند. با این عمل موها محکم‌تر و مقاوم‌تر می‌شوند و نرمی و لطافت خاصی را پیدا خواهند کرد.

روغن آرگان و ماکادمیا موجود در بوتاکس فلپس کیابو (QUIABO) کاسه‌ای یک‌کیلویی منبع آنتی‌اکسیدان بوده و از موها در برابر آسیب‌های محیطی و شیمیایی محافظت کرده و درخشندگی و شادابی را به مو بازمی‌گرداند. ترکیبات این محصول فاقد فرمالدئید و مواد سرطان‌زا است. هنگام استفاده‌کردن از آن نیز هیچگونه بو و گازی را احساس نخواهید کرد. همچنین باعث سوزش چشم هم نمی‌شود.

طریقه استفاده از بوتاکس فلپس کیابو

نحوه استفاده از بوتاکس فلپس کیابو کاسه‌ای بدین‌گونه است که ابتدا باید موهای خود را 2 الی 3 بار با شامپو تمیز بشویید تا کوتیکول‌های مو کامل باز شود. سپس موها را در دسته‌های مساوی از هم جدا کرده و مواد بوتاکس را با استفاده از دستکش به موها بزنید و 10 الی 20 دقیقه اجازه دهید روی مو بماند. اگر مویی مقاوم دارید این زمان را به نیم ساعت افزایش دهید. بعد از آن موها را خوب آبکشی کنید.

در آخرین مرحله موها را شانه بزنید و لایه‌های نازک مو را به‌صورت مکرر با اتو صاف‌کرده تا اثری فوق‌العاده داشته باشد. در نهایت شما با مویی قوی‌تر، با حجم کمتر، براق و نرم خواهید داشت. همچنین با استفاده از این محصول از موهایتان در برابر عوامل مخرب بیرونی می‌توانید محافظت کنید…

برچسب: , , , , , ,