درباره ما

فروشگاه افق دارای نمایندگی رسمی فروش برندهای معروف و متنوع آرایشی، رنگ مو، ادکلن و عطر و لوازم شخصی برقی با بیش از یک دهه فعالیت، اجناس خود را در قالب دو فروشگاه به مشتریان خود عرضه می دارد. بمنظور هماهنگ شدن با سیستم های فروش روز دنیا و در جهت تأمین نظر و درخواست مشتریان عزیز، بر آن شدیم تا با راه اندازی سایت فروشگاه افق، علاوه بر معرفی محصولات موجود و مشخصات آن ها، امکان خرید اینترنتی را در جهت رفاه حال مشتریان عزیز فراهم آوریم.

مدیریت فروشگاه افق مفتخر است علاوه بر عرضه محصولات متنوع بهمراه ارائه مشخصات فنی کامل، ویدیوها و مطالب آموزشی و تخفیفات فصلی در وب سایت خود به نام افق24، پذیرای مشتریان عزیز در دو فروشگاه خود به نشانی ذکر شده در سایت افق24، باشد. هدف ما ایجاد رضایت و آرامش در هنگام خرید برای شماست.

 شرایط و نحوه ارسال کالا:

در سایت فروشگاه افق فقط یک روش برای ارسال کالا وجود دارد که مشتری گزینه پست پیشتاز را انتخاب میکند. اما فروشگاه افق این امکان را برای مشتریان تهرانی فراهم آورده تا در صورت نیاز به ارسال با پیک در همان روز با شماره های فروشگاه که در قسمت تماس با ما ذکر شده تماس حاصل فرموده و با راهنمایی همکاران ما در فروشگاه سفارش خود را ثبت نموده و ترتیب ارسال کالا با پیک داده شود. هزینه ارسال بعهده مشتری میباشد.

ارسال رایگان برای خرید بالاتر از یک میلیون تومان در تهران و شهرستان میباشد.