5 مزیت استفاده از دستگاه لاک خشک کن

یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

با استفاده از خشک کن ناخن ، می توانید در مدت زمان خشک کردن ناخن ها صرفه جویی کنید. اگر طراحی هنری ناخن شما شامل استفاده از لایه هایی از لاک ناخن باشد ، یک خشک کن باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و دیگر مجبور نیستید مدت زمان زیادی دستان خود را ثابت نگه دارید تا لاک به مرور زمان خشک شود.

در این مطلب 5 مزیت عمده استفاده از لاک خشک کن را به ترتیب برای شما آورده ایم:

1. زمان خشک شدن سریع

یک خشک کن ناخن می تواند تمام ناخن های شما را در کمتر از 5 دقیقه خشک کند. در حالیکه استفاده از هوا برای خشک کردن ناخن های شما می تواند تا 30 دقیقه زمان ببرد. در آن زمان کارهای زیادی وجود دارد که می توانستید انجام دهید.

2. کارآمدی بیشتر برای حرفه ای ها

اگر شما یک صاحب سالن زیبایی یا یک متخصص هنری ناخن هستید ، یک خشک کن ناخن باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و به شما امکان می دهد در روز خود به چندین مشتری مراجعه کنید. مشتریان شما نیز خوشحال تر هستند زیرا شما در زمان زیادی صرفه جویی می کنید و یک سرویس عالی ارائه می دهید خط آخر ، مشتری بیشتر = درآمد بیشتر.

3. خشک کردن لاک ناخن های کاشت شده

با استفاده از لاک دستگاه خشک کن UV ، می توانید لایه های سختی ناخن مانند آنهایی که کاشت هستند یا دارای کاور ناخن هستند را، خشک کنید.

4. سریعتر و کامل‌تر

برای خانم‌هایی که چندین لایه از لاک استفاده می کنند ، یکی از مزایای خشک کن ناخن این است که هر لایه سریعتر خشک می شود و وقتی کار خود را تمام کردید ، به پایان حرفه ای تری می رسید.

5- بدون آسیب!

هنگامی که از لامپ ناخن LED برای خشک کردن استفاده می کنید ، هیچ لکه ای و پریدگی از لاک ناخن وجود نخواهد اشت. ناخن های شما با هیچ چیز در اطراف شما تماس پیدا نمیکنند و عملیات خشک کردن لاک به سرعت تمام می شود.

اگر شما یک هنرمند حرفه ای ناخن هستید ، یا می خواهید از سالن خود از خشک کن ناخن استفاده کنید ، باید یک خشک کن ناخن UV یا LED بگیرید. مزایای خشک کن های ناخن مانند خشک کن های LED یا UV نسبت به خشک کن های سنتی هوا بسیار است. سریعتر ، سخت تر ، بهتر.

بیشتر خشک کن های ماوراء بنفش این گزینه را دارند که بین هوای خنک یا هوای گرم جابجا شوند. آن‌ها همچنین پرتوهای اشعه ماوراء بنفش را منفجر می کنند که ناخن ها را سریعتر از انتظار برای خشک شدن طبیعی آنها خشک می کنند. خشک کن های ماوراء بنفش UV باعث صرفه جویی در وقت مشتری شما می شود ، به شما امکان می دهند کار بیشتری انجام دهید و به خوبی کار کنید تا طیف گسترده ای از کارهای خلاقانه را به دست آورید تا مشتریان راضی باشند. آن‌ها برای خشک کردن ناخن های کاور شده  پخت ناخن های ژل مناسب هستند. در اینجا چند گزینه عالی برای خشک کن های ناخن UV با تخفیف ویژه ارائه شده است:

دستگاه LED/UV خشک کن لاک ناخن

 

 

نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.